Навести лад на дорогах - один з пріоритетів у роботі влади

Навести лад на дорогах – це один із пріоритетів нинішньої влади.11 квітня відбулась нарада з питання утримання та ремонту доріг місцевого значення. Нараду проводили: голова РДА Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов та депутат Полтавської обласної ради Ф.А.Мухтаров. У цьому році Полтавська область  на ремонт доріг має отримати 588,3  тис. гривень з Державного дорожнього фонду.

Частина цих коштів надійде в Хорольський район.
На нараду були запрошені міський голова, голови сільських рад та об'єднаних територіальних громад. Йшла мова про те, що органи місцевого самоврядування з відповідальністю мають віднестися до підготовки проектно-кошторисної документації та завершити її виготовлення у місячний термін. З переліку доріг місцевого значення сільські голови визначились з дорогами, які будуть ремонтуватися в цьому році та на які потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію.
Якісні дороги  – це безпека наших громадян і позитивний імідж держави. Проведення ремонту доріг - це питання розвитку інфраструктури, завдяки якому підніметься рівень життя громади Хорольського району. Щоб провести ремонтні роботи необхідна кропітка, щоденна, планомірна робота усіх гілок влади.