Напередодні Дня матері керівники побували в пологовому відділенні ЦРЛ, де привітали породіль з народженням немовлят

День матері -  це ще одне світле свято, коли можна нагадати найдорожчій людині про те, що ви її любите, поважаєте і цінуєте. Традиційно День матері в Україні припадає на другу неділю травня. Напередодні свята виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації С.Г.Абрамов, міський голова С.М. Волошин, заступник міського голови Я.Ю.Карманська

та начальники Хорольського та Семенівського районних відділів ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Полтавській області  Т.О. Потапенко та І.О.Литвиненко побували у пологовому відділенні Хорольської ЦРЛ,

привітали породіль із народженням немовлят та вручили їм свідоцтва про народження дітей. Сергій Гаврилович передав молодим мамам щирі вітання з нагоди Дня матері від депутата Полтавської обласної ради Ф.А.Мухтарова та депутата районної ради А.Г.Пасюти.
Цього ж дня виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації С.Г.Абрамов разом з виконувачем обов’язків військового комісара Хорольського районного військового комісаріату І.О.Соболєвим побували  в матері померлого учасника АТО  Живенка Євгенія – Раїси Іванівни. Розуміючи наскільки важко для матері втратити дитину, керівники не забувають про Раїсу Іванівну і знаходять такі потрібні слова підтримки, коли приїжджають відвідати жінку та висловити їй щирі співчуття.