На загальних зборах трудового колективу редакції районної газети „Вісті Хорольщини‟

06 лютого 2018 року відбулися загальні збори трудового колективу редакції районної редакції газети ,,Вісті Хорольщини “, на порядок денний яких було винесено 6 питань. У роботі засідання крім членів трудового колективу взяли участь представники співзасновників - голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко та голова районної ради В.А.Мартюк.

Одним з основних  було розглянуте питання ,,Про процедуру перетворення редакції районної газети ,,Вісті Хорольщини“ в суб’єкт господарювання  згідно з положенням Закону України ,,Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації“. Відбулося обговорення, за результатами якого вирішено реорганізувати діяльність комунального підприємства  редакції районної газети ,,Вісті Хорольщини “  шляхом перетворення у суб’єкт господарювання, який буде правонаступником  усього майна, всіх активів і пасивів, усіх прав і обов’язків редакції районної газети ,,Вісті Хорольщини“ та забезпечити функціонування  друкованого засобу масової інформації  зі збереженням його назви, цільового призначення, мови видання і тематичного спрямування на основі Закону України ,, Про реформування  державних і комунальних  друкованих засобів масової інформації“. Також на загальних зборах обговорювалися шляхи подальшої співпраці районної влади з трудовим колективом редакції  районної газети ,,Вісті Хорольщини“.