На вечірньому засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ і НС

Щойно завершилося засідання регіональної та місцевої комісій з питань ТЕБ і НС, що проходило в режимі відеозв’язку. У районній державній адміністрації засідання провів голова РДА, голова місцевої комісії Гловацький Роман. У засіданні взяли участь заступник голови РДА Дмитро Кудря, заступник голови районної ради Юлия Бойко, члени комісії, представники районних служб.

Роман Миколайович акцентував увагу на ряді питань, над вирішенням яких працює сьогодні районна влада та районний штаб. Головним питанням порядку денного місцевої комісії залишається питання організації роботи з протидії поширенню коронавірусу Covid – 19.
Акцентувалась увага на позитивній тенденції щодо кількості захворювань на Covid – 19. Так від коронавірусної хвороби вже одужали 189 жителів Полтавської області. Впродовж останніх днів не реєструвались нові підозри і в Хорольському районі. Всі 10 підозр, що мали місце, зняті. Станом на 18 травня хворих на Covid – 19 в Хорольському районі теж не зареєстровано. На самоізоляції нині перебуває 14 осіб, всі вони під контролем сімейних лікарів. Посилення карантинних заходів дало свій результат. Але епідемія ще має місце в Україні, тому ще певний час слід дотримуватись всіх санітарних та протиепідемічних вимог, щоб уникнути захворювання.
Члени комісії вкотре наполегливо закликають жителів Хорольщини уникнути масового скупчення людей. Комісією прийнято ряд важливих рішень та рекомендацій з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.