На святковому заході з нагоди Дня Святого Миколая у Ялосовецькій ЗОШ 1-3 ст. побували голови райдержадміністрації Л.М.Звірко та районної ради В.А.Мартюк

День Святого Миколая - особливий. У цей день особливо віриться в казки і дива. Причому, як дітям, так і дорослим. Цього дня у ДНЗ та ЗНЗ району відбулися святкові дійства, звісно, з подарунками та сюрпризами. На одному з таких свят - у Ялосовецькій ЗОШ І - ІІІ ступенів побувала голова райдержадміністрації Л.М.Звірко разом з головою районної ради В.А.Мартюк,

першим заступником голови РДА С.Г.Абрамовим, депутатами районної ради А.Г.Пасютою, Л.М.Соболем, начальником відділу освіти, молоді та спорту І.М.Потерайло, начальником районного ЦСССДМ Н.О.Бровко. Хвилини задоволення талантами учнів школи та море позитивних емоцій отримали всі присутні. До того ж рік, що минає, приніс закладу значні подарунки: кількадесят замінених вікон, кілька комплектів шкільних меблів (кошти районного бюджету), відремонтовану покрівлю (кошти сільської ради та обласного бюджету з депутатського фонду Ф.А.Мухтарова).