На святі милосердя та доброти

1 грудня в переддень Міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями теплий і затишний зал районного будинку культури зібрав у дружньому колі членів місцевого осередку Всеукраїнської організації інвалідів. Розпочався захід словами ведучих Оксани Левіної та Ольги Бондаренко та піснею у виконанні Володимира Олійника.

Від імені виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатського корпусу до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, заступник голови районної ради Роман Гловацький, секретар виконкому Хорольської міської ради Наталія Іванютенко. За активну участь у громадському житті ряд членів районного осередку були відзначені Подяками органів влади. Це Скорик Антон Сергійович, Сизонова Олександра Степанівна, Петраш Тетяна Іванівна, Мартюк Катерина Яківна, Прокопенко Сергій Володимирович, Штомпель Тетяна Сергіївна. У продовження зустрічі зі сцени лунали теплі слова від голів районного осередку інвалідів Тетяни Візнер (яка впродовж тривалого часу очолювала організацію) та новообраного керівника Катерини Мартюк, директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Людмили Бойко та директора центральної районної бібліотеки Оксани Левіної. Присутні змогли поділитись з друзями яскравим світом власної поезії. До речі, під час проведення заходу районною бібліотекою була представлена книжкова виставка під назвою «Книги моєї України». Серед гостей, що прийшли привітати членів громадського об’єднання, - керівник апарату райдержадміністрації Ірина Штейнберг, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Вікторія Лопітько, заступник директора територіального центру Наталія Корж. Всі вони радо спілкувались з людьми, які мужньо витримують вирок долі і яких не зламали непрості життєві обставини. Святкову концертну програму продовжили члени районного осередку громадської організації людей з обмеженими фізичними можливостями та підопічні Вишняківського будинку-інтернату. Щирі та запальні аплодисменти учасники свята дарували Олександрі Сизоновій, Тетяні Петраш, Катерині Мартюк, Володимиру Матовнікову, Раїсі Шемшур, Людмилі Крученіновій, Олександру Герасименку, дуету у складі Катерини Радзик та Любові Новак. А, так би мовити, підсумувала пісенний водограй чарівною милозвучною композицією «Україна» Тетяна Ненадович. У приємній, дружній атмосфері присутні мали добру нагоду не лише поспілкуватися, а й поділитися яскравими враженнями та перемогами від участі у спортивних та творчих змаганнях. Адже, нещодавно, представники районного осередку, переможці конкурсу «На крилах віри» виступали на столичній сцені Палацу культури „Україна‟. Районний осередок висловлює щиру вдячність благодійникам, які, маючи добре і щире серце, допомогти у проведенні святкової зустрічі - ПП «Хорольська мехпекарня» (директор - Людмила Керекелиця), Хорольській міській раді, ПП «Мегаполіс» Оксані Матяш, приватним підприємцям міста.