На стадіоні Хорольського агропромколеджу відбулися спортивні змагання до Дня фізичної культури і спорту

Щорічно у другу суботу вересня згідно Указу Президента від 29 червня 1994 року №340 в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Це свято не лише для спортсменів, а й для тисяч прихильників здорового способу життя, вболівальників, шанувальників фізичної культури і спорту.Традиційно у вересні до Дня фізичної культури та спорту проводяться урочисті заходи та спортивні змагання, де відзначають кращих спортсменів, вшановують ветеранів спорту.

Протягом традиційного тижня фізичної культури і спорту проводяться фестивалі фізичної культури та спорту, малі Олімпійські ігри, святкові лінійки з підняттям прапору з олімпійською символікою та відзначенням кращих спортсменів.
Ось і цього року 05 вересня 2018 року на стадіоні Хорольського агропромколеджу відбулися спортивні змагання з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Захоплюючими стали змагання на Кубок з міні-футболу У змаганнях взяло участь 12 команд із закладів загальної середньої освіти району. До складу команд входили батьки, вчителі, викладачі та учні. Привітати спортсменів прийшли голова Хорольської райдержадміністрації Лариса Миколаївна Звірко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Миколаївна Потерайло. Учасників змагань яскравим, динамічним виступом також привітали вихованці дошкільного навчального закладу „Малятко“ м.Хорол.
На заході за підсумками участі у районній Спартакіаді школярів у 2017-2018 навчальному році були нагороджені грамотами та призами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації переможці та призери - Хорольська спеціалізована школа №3, Хорольська гімназія, Хорольська спеціалізована школа №1, Штомпелівська загальноосвітня школа, Шишаківська загальноосвітня школа, опорний заклад „Ялосовецький заклад загальної середньої освіти“.
За підсумками змагань з міні-футболу
І місце посіла команда Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – Хорольської гімназії;
ІІІ місце – Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.
Переможці та призери отримали нагороди від відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, які вручили присутні на спортивному святі керівники.