На щотижневій нараді в РДА

18 травня голова РДА Роман Гловацький провів щотижневу нараду, участь у якій взяли: голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови РДА Дмитро Кудря, заступник голови районної ради Юлія Бойко, керівник апарату РДА Ірина Штейнберг, керівники структурних підрозділів РДА, районних органів виконавчої влади, директор ТОВ „Районна газета „Вісті Хорольщини‟.

З першого питання „Про проведену роботу управлінням Державної казначейської служби України у Хорольському районі за перший квартал 2020 року щодо своєчасності, повноти виплат та дотримання чинного законодавства бюджетними установами‟ прозвітувала Наталія Вишневська – начальник управління Державної казначейської служби України у Хорольському районі. Особливий акцент доповідач зробила на питанні використання системи дистанційного обслуговування розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів та належне виконання умов договорів на дистанційно розрахункове обслуговування.
Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі у 2020 році вела мову доповідач з другого питання – начальник управління соціального захисту населення РДА Вікторія Лопітько. Вікторія Віталіївна зазначила, що станом на 01 травня 2020 року на обліку в управлінні перебуває 4997 сімей (це 37,3 відсотки від загальної кількості домогосподарств району. Користуються субсидією – 3594 пенсіонери, 45 багатодітних сімей, 123 родини, у складі яких є учні, студенти, 1217 працездатних осіб, які не мають доходів. Впродовж січня – квітня 2020 року житлову субсидію одержували у готівковій формі 4111 домогосподарств.
За призначенням субсидії на тверде паливо та скраплений газ протягом березня – квітня поточного року звернулось 248 сімей, з них 201 сім’ї призначено субсидію на тверде паливо та скраплений газ (81,5% до загальної кількості звернень).
Про роботу територіального центру соціального обслуговування Хорольської РДА у 2020році проінформувала директор центру Людмила Бойко. Особлива увага доповідача була зосереджена на Законі України „Про соціальні послуги‟, що набрав чинності з 01 січня 2020 року, на основних організаційних та правових засадах надання соціальних послуг та на ряді нововведень, що зафіксовані в Законі.
Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району впродовж минулого тижня інформувала Людмила Черненко – завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА.
За результатами розгляду питань порядку денного дані відповідні доручення голови РДА.