На щотижневій нараді в РДА

Виконувач обов’язків голови РДА Сергій Абрамов провів апаратну нараду, участь у якій взяла голова районної ради Віра Мартюк.

наступні питання. Про організацію та результати проведення медичних оглядів дітей шкільного віку в районі доповів головний лікар комунального некомерційного підприємства „Хорольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги‟ Леонід Соболь. Головний лікар проінформував про результати проведеного у червні-липні цього року профілактичного медичного огляду школярів 7-10 років, 12-13 років та 16-17 років. Підлягало медичному огляду – 3075 школярів, 100% - оглянуті. Виявлено патології – 1609 осіб (52,3%), з них вперше – 181 (11,25%). По нозології: хвороби органів травлення – 10,5%, органів дихання – 3,9%, нервової системи – 1,8%, ока та його придатків – 6,7%, хвороби вуха – 6,9%, органів кровообігу – 12,1%, кістково-м’язевої системи – 16,6%, розлади психіки – 0%, хвороби ендокринної системи – 2,3%, крові та кровотворних органів – 1%, шкіри та підшкірної клітковини – 0,9%. Всі учні розподілені за групами здоров’я та за групами з фізичного виховання. На першому місці по захворюваності стоять хвороби кістково-м’язевої системи, на другому місці – хвороби органів кровообігу, на третьому – хвороби органів травлення. Всі учні з вперше виявленою патологією взяті на „Д‟ облік.

Другим питанням заслухано звіти начальника управління соціального захисту населення РДА, начальника відділу агропромислового розвитку РДА про роботу із зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008. Доповідали: начальник управління соціального захисту населення РДА Вікторія Лопітько та начальник відділу агропромислового розвитку РДА Людмила Черненко. Як проінформували доповідачі, більшість звернень стосувалась наступних питань: призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, її перерахунку та монетизації, правомірності призначення і виплати різних видів соціальних допомог, компенсацій, користування пільгами, отримання засобів реабілітації, надання матеріальної допомоги на лікування, тощо. З початку поточного року до управління соціального захисту РДА надійшло 31 повторне звернення (за аналогічний період минулого року – 49 повторних звернень).
Стосовно звернень, що надійшли з початку року до відділу агропромислового розвитку РДА, слід зауважити, що дані звернення стосувались питань надання даних про трудовий стаж колишнім працівникам відділу, договорів оренди земельних паїв, щодо виплати коштів за земельні паї, тощо.
Стан роботи із зверненнями громадян перебуває на особистому контролі у керівництва РДА.
За результатами розгляду питань порядку денного дані відповідні доручення виконувача обов’язків голови РДА.
На нараді заслухано інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Максима Семенюти про надзвичайні події, що відбулися в районі впродовж минулого тижня.
В.о. голови рда Сергієм Абрамовим на нараді було порушено ряд інших питань, які мають на сьогодні найбільший резонанс у суспільстві, зокрема, присутніх було проінформовано про питання, що порушувались на нараді в голови ОДА минулої п’ятниці. Зокрема, йшла мова про зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Керівники висловили своє бачення щодо даного питання.