На щотижневій нараді у голови РДА

12 серпня голова РДА Лариса Звірко провела щотижневу нараду, участь у якій взяла голова районної ради Віра Мартюк. Розглянуті наступні питання порядку денного:1. Про підсумки виконання дохідної частини зведеного бюджету Хорольського району за І півріччя 2019 року. Інформувала: начальник фінансового управління РДА Вікторія Похилько.

2. Про хід збирання ранніх зернових культур сільськогосподарськими підприємствами Хорольського району. Доповідала: начальник відділу агропромислового розвитку РДА Людмила Черненко.
3. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 05 по 11 серпня 2019 року. Інформував: головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва РДА Олександр Козирод.
У роботі наради взяли участь: керівники апарату, управлінь та відділів РДА, керівники районних органів виконавчої влади та представники районних засобів масової інформації.
За результатами розгляду питань дані відповідні доручення та рекомендації відповідальним виконавцям, а саме, з першого питання – міській та сільській радам рекомендовано постійно здійснювати моніторинг стану виконання планових показників по надходженню доходів до загального та спеціального фондів міського та сільського бюджетів та вживати заходи щодо їх виконання, у разі невиконання дохідної частини бюджету – надати пояснення. А також фінансовому управлінню РДА та виконавчим комітетам ряду сільських рад доручено активізувати роботу з платниками податків щодо сплати податкових зобов’язань. З другого питання – відділу агропромислового розвитку РДА, редакції районної газети „Вісті Хорольщини‟ доручено висвітлювати в ЗМІ хід проведення збирання врожаю 2019 року та проводити постійний моніторинг стану збирання с/г культур урожаю 2019 року та підготовку грунту під урожай наступного періоду.