На щотижневій апаратній нараді у голови райдержадміністрації

09 липня 2018 року  під головуванням Л.М.Звірко та за участі в ній голови районної ради В.А.Мартюк відбулася щотижнева апаратна нарада. Першим заслухано питання ,, Про результати діяльності відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 6 місяців 2018 року “.

Доповідав – В.М. Лиманець, виконувач обов’язків начальника відділу – адміністратор відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації. Він акцентував  увагу присутніх на тому, що за 6 місяців 2018 року відділом з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації зареєстровано 3006 звернень. Видано  2871 послугу, зокрема, Хорольський РС УДМС України в Полтавській області –386, відділ у Хорольському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області – 1893, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації  – 17, послуги дозвільного центру – 1, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно – 494, державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – 73, державна реєстрація громадських організацій – 7.  За 6 місяців 2018 року до районного бюджету сплачено адміністративного                збору за реєстрацію речових прав на нерухоме майно та державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців – 63630 гривень.  На даний час відділом, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 09 червня 2016 року № 147, надається 55 адміністративних послуг. Розпорядженням Кабінету міністрів України від 11 жовтня 2017 року № 782-р були внесені зміни до Розпорядження КМУ від 16 травня 2014 року № 523 щодо переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг, де затверджено 137 послуг, зокрема це послуги відділу Управління праці та соціального захисту населення, відділу ДРАЦС та МРЕО. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 02 по 08 липня 2018 року проінформував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації – О.О. Козирод . За результатами обговорення дані відповідні доручення голови РДА.