На щотижневій апаратній нараді

На щотижневій нараді, яку провів виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації  С.Г.Абрамов  розглянуто 2 питання порядку денного. З першого питання ,, Про результати роботи інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області“ доповів інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Хорольського ВП ГУНП в Полтавській області Ярошенко С.М.

Доповідач зауважив, що основними завданнями органів поліції у сфері дозвільної системи є запобігання порушенням порядку виготовлення, придбання, зберігання, обліку, охорони, перевезення та використання вогнепальної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 мм та швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду (пневматична зброя) і холодної зброї (арбалети, луки з зусиллям натягу тятиви більше ніж 20 кг, мисливські ножі тощо, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патрони до них, основних частин зброї бойових припасів до зброї і охолощеної зброї, вибухових матеріалів і речовин, попередження випадків їх втрати, крадіжок, використання не за призначенням та з протиправною метою. Також додав, що видача дозволів громадянам на придбання, зберігання та носіння зброї здійснюється після проведеного з ними вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею, її застосування та використання, що здійснюється у пунктах вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування після здачі заліку та отримання довідки про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування. Інспектором дозвільної системи з початку року прийнято 155 громадян, видано 35 дозволів, в тому числі 17 на придбання та 18 на зберігання гладкоствольної вогнепальної зброї, переоформлено 9 дозволів з одного власника на іншого, перереєстровано та застраховано 89 одиниць вогнепальної зброї. Про надзвичайні ситуації та небезпечні події, які відбулися на території району в період з 25 червня по 02 липня 2018 року  інформував головний спеціаліст відділу  містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Козирод О.О. На апаратній нараді також обговорено ряд інших питань, які потребують вирішення у найближчий час. За підсумками проведення наради дані відповідні доручення  голови райдержадміністрації.