На нараді у керівника апарату

Керівник апарату РДА Ірина Штейнберг провела нараду з питання підготовки й проведення районних заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У роботі наради взяв участь виконувач обов’язків голови РДА Сергій Абрамов.
Учасники наради ознайомились з обласним планом заходів з відзначення пам’ятного дня (цього року виповнюється 31 рік з часу виведення радянських військ з Республіки Афганістан після довгої десятилітньої війни, участь у якій брали і радянські військові), а також погодили план, час і місце проведення районних заходів.

За підсумками обговорення вирішено: провести урочисте покладання квітів до Пам’ятного знаку воїнам-афганцям та мітинг з нагоди 31-ої річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан напередодні, 14 лютого, о 10—00 год. Об 11-00 год. в приміщенні центральної районної бібліотеки буде проведено годину пам’яті, присвячену пам’ятній даті. У районному краєзнавчому музеї на даний час поновлюється тематична експозиція, з наступного тижня у музеї можна буде переглянути фотовиставку „Афганістан в моїй душі‟, яка розповідає про воїнів-афганців та учасників бойових дій на території інших держав, наших земляків. Готуються військово-патріотичні змагання, які будуть проведені в приміщенні Хорольської гімназії за сприяння військово-патріотичного клубу „Гвардія‟ та районної організації воїнів-афганців (проведення змагань заплановане на 25 лютого).
Керівник районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-афганців) Наталія Мовсесьян повідомила присутнім, що на останньому обласному пленумі громадської організації хорольська районна організація УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) за підсумками роботи у 2019 році отримала перехідну відзнаку як краща громадська організація УСВА області, з чим її особисто і членів організації і привітали.
Додамо, що 13 лютого в обласному центрі відбудеться зустріч керівництва області з учасниками бойових дій на території інших держав, на зустріч запрошена і делегація хорольської спілки на чолі з її головою. Сприяння в організації поїздки надасть районна влада.
15 лютого біля Пам’ятного знаку воїнам-афганцям зберуться члени районної спілки, щоб згадати своїх побратимів та віддати належну шану загиблим в Афганістані і на території інших держав.
Голова районної асоціації сільських голів Андрій Фесенко, присутній на нараді, запевнив, що сільські голови належним чином готуються до річниці пам’ятної дати і разом з учасниками бойових дій візьмуть участь в районних заходах та організують роботи з благоустрою території, прилеглої до пам’ятних знаків та місць поховань на території сільських рад.