На Хорольщині відбулися змагання Відкритого Кубку з мотокросу

Традиційно на Хорольщині відбувається Відкритий Кубок з мотокросу та етап Чемпіонату України. За ініціативи та за участю Глови Віктора вже 15 -й раз мотокросмени з різних куточків України беруть участь у наших змаганнях. Організаційну та фінансову підтримку в їх проведенні надали Хорольська районна державна адміністрація, Хорольська районна рада, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Спонсорами виступили депутати обласної ради Міщенко М.І., Фахраддін Мухтаров, депутат районної ради, керівник СВК "Перемога", заслужений працівник сільського господарства Пасюта Анатолий, Хорольська міська рада, ТОВ "Хорольський МКК дитячих продуктів". В проведенні змагань допомогли також відділ культури і туризму райдержадміністрації, РБК, КП "Комунсервіс". Учасників Відкритого Кубка Хорольщини з мотокосу та вболівальників привітали голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, голова районної ради Віра Мартюк, заступник міського голови Яна Карманська. Серед наших земляків є також учасники змагань Глова Віктор, Петяков Игорь, Подленко Роман. Всього ж участь беруть 30 спортсменів.