На Хорольщині стартували жнива

Найгарячіша та найвідповідальніша пора для всіх аграріїв. Переважна більшість господарств, а саме СВК „Перемога”, „Трубайцівський”, ТОВ АФ „Хорольська”, СТОВ „Мусіївське”,  ДП „ДГ імені 9 Січня”, ТОВ „Оріон Молоко” приступили до збирання озимих зернових культур.

Станом на 11 липня 2018 року ранніх зернових та зернобобових культур обмолочено на площі 2867 га, намолочено 11,9 тис. тонн, середня врожайність по району – 41,4 ц/га. В тому числі озимої пшениці обмолочено 2660 га, намолочено 11,3 тис. тонн, середня врожайність - 42,6 ц/га; озимого ячменю обмолочено 70 га, намолочено 268 тонн, урожайність - 38,3 ц/га.

В області намолочено 98,9 тис. тонн ранніх зернових при середній врожайності 35,9 ц/га.

У ТОВ Підприємстві „Відродження” та ДП „ДГ ім. 9 Січня” розпочали збирання гороху. Обмолочено 137 га, намолочено 277 тонн при середній врожайності 20,2 ц/га.

І, хоча рано говорити про остаточні результати жнивної кампанії, все ж перші укоси говорять про те, що цьогорічний урожай буде не нижчим, ніж торік.