На Хорольщині офіційно представили нового голову районної державної адміністрації. 10 лютого в районній державній адміністрації представили нового голову. Розпорядженням Президента України від 30 січня 2020 року головою Хорольської районної державної адміністрації призначено Гловацького Романа Миколайовича. З нагоди вступу на відповідальну посаду нового голови в актовій залі адмінбудинку відбулася розширена нарада активу Хорольського району. Представив нового очільника районної виконавчої влади заступник голови облдержадміністрації Євген Анатолійович Греков.

У зборах активу району взяла участь народний депутат від 148-го ТВО Анастасія Олексіївна Ляшенко.

Привітати Романа Миколайовича прийшли також голова районної ради Віра Анатоліївна Мартюк, керівники промислових підприємств, аграрії району, депутати обласної ради Фахраддін Аладдінович Мухтаров та Михайло Іванович Міщенко, представники депутатського корпусу районної ради, міський та сільські голови, керівники ОТГ, приватні підприємці, керівники навчальних закладів, державні службовці, представники громадськості.
Вручаючи Роману Миколайовичу оригінал розпорядження Президента України, Євген Анатолійович Греков привітав його з призначенням та побажав плідної роботи на користь громади Хорольщини, водночас звернув увагу на ряд питань, які керівник району має визначити як першочергові. Заступник голови ОДА говорив про те, що потрібно покінчити з бездіяльністю на певних напрямках роботи в районі та в найкоротші строки провести аудит роботи державних структур, що функціонують в районі. Також говорилось про подальші кроки на шляху впровадження реформ, ініційованих Президентом України та Урядом держави. Роман Миколайович в усіх питаннях має приймати виважені рішення, керуючись державницькою позицією, - наголосив заступник голови ОДА Є.А.Греков.
Народний депутат Анастасія Олексіївна Ляшенко побажала Роману Миколайовичу реалізуватись на новій посаді, успішно впроваджувати державні реформи та відстоювати єдино правильну позицію в питанні створення однієї об’єднаної Хорольської територіальної громади задля збереження всього наявного соціального та економічного потенціалу Хорольщини.
Долучилась до привітань і голова районної ради Віра Анатоліївна Мартюк, яка побажала Роману Миколайовичу успішної продуктивної роботи на новій посаді та запевнила, що депутатський корпус районної ради готовий до співпраці з новопризначеним головою і голова РДА завжди може розраховувати на підтримку депутатів.
Роман Миколайович виступив перед присутніми, щиро подякував всім, хто сприяв його професійному росту, хто допомагав своїми діловими порадами і хто був його наставником. Він окреслив подальші пріоритети в роботі та запевнив, що, працюючи на посаді голови РДА, він буде докладати максимум зусиль, щоб люди з впевненістю дивились в майбутнє, а громада Хорольщини була успішною і розвивалася.
Далі присутні у залі змогли задати заступнику голови ОДА Є.А.Грекову запитання та отримати на них відповіді. Зверталися до нього за сприянням у вирішенні питань проведення реконструкції приміщення районного центру дитячої та юнацької творчості, за наданням допомоги центральній районній лікарні в встановленні ангіографа, за сприянням у вирішенні питання ремонту дороги Хорол – Кременчук, тощо. Голова асоціації фермерів Хорольщини Микола Михайлович Москалець порушив питання вирішення на державному рівні питання запровадження ринку землі, а депутат обласної ради Михайло Іванович Міщенко говорив про створення на Хорольщині єдиної Хорольської ОТГ.