МОЗ України буде контролювати, щоб пацієнти із коронавірусною хворобою мали повне забезпечення лікарськими засобами,- повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко

Версія для друкуВерсія для друку

Медична допомога пацієнтам з інфекційними захворюваннями надається безкоштовно

Про це зазначив під час брифінгу заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Це гарантується Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Також із сьогоднішнього дня, 1 квітня, система охорони здоров’я в Україні працює в іншому режимі.Національна служба здоров’я України передбачила спеціальний тариф для оплати роботи закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19.

«МОЗ України буде контролювати, щоб пацієнти із коронавірусною хворобою, які потрапляють у лікарні, мали повне забезпечення лікарськими засобами, медичними виробами для симптоматичного лікування, а в разі потреби специфічного лікування – і відповідне забезпечення», – нагадав під час брифінгу 1 квітня заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко.

Міністерство охорони здоров'я України

Наверх ↑