КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» з 1 жовтня розпочинає формування груп для проведення занять з дітками, які мають порушення опорно-рухового апарату та потребують відповідних корекційно-розвиткових послуг.

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні жителі Хорольщини!
Повідомляємо, що КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» з 1 жовтня розпочинає формування груп для проведення занять з дітками, які мають порушення опорно-рухового апарату та потребують відповідних корекційно-розвиткових послуг.
Батьки цієї категорії діток змушені звертатися за допомогою до фахівців в Полтаву, Лубни, Миргород, сплачуючи при цьому дороговартісні процедури. На даний момент відповідні послуги можливо отримати в Хорольському ІРЦ. Батькам за послуги сплачувати не потрібно.

За інформацією ортопедо-травматологічної служби Хорольського району понад 180 дітей потребують проведення лікувальної фізкультури у зв'язку з порушенням опорно-рухового апарату.
Для отримання дитиною відповідних корекційних послуг батькам необхідно надати письмову заяву на ім'я директора Хорольського інклюзивно-ресурсного центру та надати довідку-направлення ортопеда-травматолога.
Адреса установи - місто Хорол, вул. НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 88.
Робота закладу здійснюється з дотриманням карантинних вимог. 

Наверх ↑