Керівники району вшанували пам'ять героя-земляка Андрія Деребченка та поклали квіти на його могилу і до меморіальної дошки, спорудженої на його честь

23 серпня, в день, коли Україна відзначає державне свято – День Державного Прапора України та в переддень Дня Незалежності є добра традиція вшановувати пам'ять всіх, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього України. У цей день ми схиляємо голови у скорботі за загиблими, з болем у серці згадуємо трагічні сторінки української історії.

Відзначення державних свят  - це ще один привід згадати всіх українських патріотів, які відстоюють незалежність і соборність української держави на Сході країни.Боляче усвідомлювати, що військові дії привели до загибелі наших співвітчизників, які віддали своє життя в зоні конфлікту. Серед непоправних втрат – загибель нашого земляка з с.Вишняки Андрія Деребченка, який загинув в Ілловайському котлі.

23 серпня віддати належну шану українському патріоту, нашому земляку Андрію Деребченку прийшли на його могилу та до меморіальної дошки на його честь (меморіальна дошка встановлена на приміщенні Вишняківської ЗОШ 1-3 ст.) в день державного свята керівники району, представники депутатського корпусу та районного військового комісаріату.  Квіти на місце поховання героя-земляка та до меморіальної дошки поклали: голова РДА Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, перший заступник голови РДА С.Г.Абрамов, депутат Полтавської обласної ради Ф.А.Мухтаров, т.в.о. військового комісара Хорольського районного військового комісаріату І.О.Соболєв. Вони вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.