Керівники району вітають жінок Хорольщини зі святом 8 Березня

Шановні жінки Хорольщини! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята Весни, Любові та Краси - 8 Березня!
Ви - уособлення всього найкращого, найдобрішого, наймилішого, наймудрішого у світі. У будь-яку днину, за будь-яких обставин, без вихідних і відпусток кожна з Вас виконує святу місію берегині сім'ї, віддаючи свої знання, талант і вміння щоденній праці на благо народу України.

Жінки Хорольщини, як і всієї України, соціально активні, не стороняться громадської і політичної роботи, займаються суспільно корисною працею, трудяться на виробництві, в галузях освіти, науки, культури, медицини.
Своєю мудрістю Ви оминаєте гострі кути, терплячістю - оберігаєте мир вдома, любов'ю до людей і до праці - будуєте майбутнє.
Жінка завжди надихає, допомагає перебороти труднощі, негаразди, своїм особистим
прикладом демонструє вміння жити і боротися.
Бажаємо Вам, дорогі хорольчанки, міцного здоров'я, нев'янучої молодості на багато-багато років, любові і душевної гармонії! Нехай у Ваших ніжних, прекрасних душах завжди сонячно і веселково квітує весна, у родинах панують лад, тепло і затишок.
Нехай тішать Вас діти, онуки й правнуки. Миру, щастя і добра Вам!

Голова райдержадміністрації                                                    Голова районної ради
Лариса Звірко                                                                                 В.А.Мартюк