Керівники району вітають хорольську громаду з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим

Дорогі хорольці! Від усього серця вітаємо Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! У ці особливі дні кожен з нас прагне бути разом зі своїми найближчими та найдорожчими людьми, піклуватися про них, дарувати свою любов і тепло. Ми бажаємо, щоб у затишній атмосфері радості та гармонії Ви зустріли й провели весь наступний рік. Нехай у Новому році здійсняться усі Ваші бажання!

У кожного вони різні, для кожного – найсокровенніші. Та є одне спільне для всіх нас – розквіт та добробут Української держави та рідної Хорольщини – краю, де варто жити. І ми впевнені, що так і буде! Вірьмо у свої сили, будьмо єдиними у найкращих прагненнях та сміливих діях – і прийдешній рік справдить наші сподівання та принесе тільки гарні події та радісні переживання. Щиро бажаємо кожній хорольській родині душевного тепла та доброго здоров’я, миру, злагоди та достатку, особистого щастя та любові! Хай Боже благословення і світло Різдвяної зірки зігрівають своїм життєдайним теплом Ваші серця та бережуть Вас і Ваших близьких. З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим, дорога хорольська родино!

Голова державної адміністрації Л.М.Звірко                                                             Голова районної ради В.А.Мартюк