ІЗ 1 КВІТНЯ НА ПОЛТАВЩИНІ СТАРТУЄ ДВОМІСЯЧНИК ОХОРОНИ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ПІД ЧАС ВЕСНЯНОГО НЕРЕСТУ

Відповідно до наказу управління державного агентства рибного господарства у Полтавській області „Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах на території, підконтрольній Полтавському рибоохоронному патрулю у 2018 році” встановлено.

1. Встановити терміни заборони на лов риби у такі строки:

- Кам’янське водосховище – з 1 квітня по 9 червня;

- Кременчуцьке водосховище – з 1 квітня по 9 червня;

- у всіх інших рибогосподарських водних об’єктах в межах підконтрольної території – з 1 квітня по 20 травня, в придаткових системах річок – з 1 квітня по 29 червня.

2. Заборонити в період нересту риби проведення будівельних, днопоглиблювальних, вибухових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, прокладення кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об’єктах та її прибережних захисних смугах.

3. На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонити пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

4. Дозволити любительський лов риби на період весняно-літньої заборони однією поплавкою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з блешнею з берега в межах населених пунктів, за винятком місць нерестовищ.

Шановні громадяни!

Для підвищення рибопродуктивності природних водоймищ, закликаємо взяти участь у збереженні рибних запасів у нерестовий період та не здійснювати протиправних дій.

Нерест – особливий період в процесі відтворення риб. Пам’ятаймо, що оберігаючи цінні види риб, що водяться в наших водоймах сьогодні, ми примножуємо їхні запаси для майбутніх поколінь.