Інформує Хорольський районний сектор ГУ ДС НС України в Полтавській області

Інформує Хорольський районний сектор ГУ ДС НС України в Полтавській області. Протягом 17 березня вогнеборці з підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України ліквідували 14 пожеж на відкритій території. Горіння зафіксовані у місті Пирятин, смт Козельщина, Козельщинському, Гадяцькому, Чорнухинському, Хорольському, Полтавському, Котелевському, Лубенському, Глобинському та Кременчуцькому районах. Внаслідок займань було знищено 40,1 га сухої рослинності та 0,6 га сміття.

Вогнеборці врятували 4 житлових будинки та 5 господарчих будівель, що знаходилися поряд з осередками пожеж.

На території Хорольського району протягом 17 березня 2020 року ліквідовано одну пожежу, яка виникла поблизу с. Трубайці, Хорольського району. Вогнем знищено суху рослинність та очерет на відкритій території на площі близько 4 гектари. Найбільш імовірною причиною виникнення даної пожежі є необережне поводження з вогнем особи, що на даний час залишається невідомою.
Тож, зважаючи на збільшення кількості таких загорянь, Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!
Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.
Також Хорольський РС ГУ ДСНС України у Полтавській області нагадує про те, що за порушення правил пожежної безпеки передбачено застосування заходів адміністративного характеру.