Хорольський агропромисловий коледж відсвяткував початок нового навчального року

Швидко промайнуло тепле літо і знов свято „Першого дзвоника‟ покликало за парти учнів загальноосвітніх шкіл та студентів навчальних закладів держави.31 серпня на стадіоні „Зоря‟ зібралась дружня родина студентів, педагогів та працівників Хорольського агропромислового коледжу ПДАА, щоб відсвяткувати початок нового навчального року.

Завітали на свято і почесні гості: від районної, міської влади, депутатського корпусу - голова Хорольської районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, депутат Полтавської обласної ради Ф.А.Мухтаров,перший заступник голови райдержадміністрації С.Г.Абрамов, заступник міського голови Я.Ю.Карманська, а також шановні представники Полтавської державної аграрної академії в особі декана інженерно-технологічного факультету, професора кафедри галузевого машинобудування І.А.Дуднікова, заступника декана інженерно-технологічного факультету О.І.Біловод. Благословити на успішний навчальний рік прибув ще один почесний гість – настоятель Свято-Успенського собору м.Хорол, протоієрей В.С.Лега. Всі гості щиро привітали викладачів, студентів, працівників навчального закладу з Днем знань та висловили найщиріші побажання колективу коледжу.

З вітальним словом на святі виступив директор навчального закладу М.М.Чишко. Особливі вітання були адресовані 183 першокурсникам, які влилися цього року до студентської родини коледжу. Колектив радісно вітав нове поповнення запашними короваями, а студенти-старшокурсники вручили їм символічні ключі від Країни знань та студентську залікову книжку і побажали, щоб оцінки у ній були лише гарні та відмінні.
Підводячи підсумки роботи за минулий рік, директор навчального закладу М.М.Чишко з задоволенням відмітив всі позитивні напрацювання викладачів та студентів, а кращим із кращих вручив грамоти за наполегливу, самовіддану працю, особистий внесок у створення позитивного іміджу навчального закладу. А ще директор відмітив той факт, що за останній рік завдяки підтримці районної влади, особисто депутата Ф.А.Мухтарова вдалося значно зміцнити матеріальну базу навчального закладу, зокрема, подякував за виділення коштів з районного бюджету (а це 190 тис. грн.), які були використані на заміну віконних блоків у спортивному залі коледжу. Почесні гості від Полтавської державної аграрної академії передали щирі вітання від ректора академії, професора, кандидата економічних наук В.І.Аранчій та вручили подарунки. І.А.Дудніков розповів, що в академії щорічно продовжують здобувати аграрну освіту значна кількість випускників Хорольського агропромколеджу та висловив задоволення від такої співпраці.
Приємно були чути на святі і про те, що серед гостей, які прибули на урочистий захід, є випускники коледжу. Так перший заступник голови райдержадміністрації С.Г.Абрамов - один із них, і він відзначив, що надзвичайно гордиться тим, що першу професійну освіту здобував саме в Хорольському технікумі механізації (таку назву мав коледж в ті роки).
З нагоди нового навчального року шлемо щирі вітання всьому колективу навчального закладу та зичимо плідної продуктивної роботи у цьому році, успіхів і творчих здобутків! З Днем знань, з початком нового навчального року!