Хорольщина відзначила 27-у річницю Незалежності України

24 серпня відбулися районні заходи з нагоди 27- ї річниці Незалежності України. Організатори заходу - Хорольська районна державна адміністрація, відділ культури і туризму РДА, відділ освіти, молоді та спорту РДА, районний будинок культури підготували насичену програму свята. Зокрема, святкова хода з величезним полотнищем Державного Прапора (честь нести полотнище випала учасникам бойових дій та представникам територіальних громад району),

покладання квітів до пам'ятника Великому Кобзарю,парад вишиванок, презентація територільних громад, навчальних закладів району (ДЮСШ, Хорольського агропромислового коледжу та Хорольського міжрегіонального центру), управління агропромислового розвитку РДА, реконструкції "Стежками української класики" та майстер-класи (підготовлені навчальними закладами району), виступ Київського академічного ансамблю "Дніпро" та святкова дискотека від РБК.

Офіційна частина свята включала вручення посвідчень жителям району, портрети яких занесено на районну Дошку пошани, подяк та грамот обласної державної адміністрації та обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради. Традиційно за підсумками 2017-2018 року депутатом обласної ради Мухтаровим Ф.А. було вручено грошові винагороди 15 випускникам, нагородженим Золотими та Срібними медалями. Зі сцени лунали слова привітань від керівників району та депутата обласної ради з побажаннями миру та процвітання Україні. В концертній програмі - виступи аматорських колективів та виконавців району, колективу барабанниць Хорольського агропромколеджу.
Проведення свята, виступ ансамблю "Дніпро" було профінансовано за кошти районного бюджету згідно рішення сесії районної ради по Програмі відзначення пам'ятних дат та ювілеїв. Щиро дякуємо голові районної ради, депутатському корпусу за підтримку, всім, хто готував свято, представляв свої громади та установи, зробив районне свято до Дня Незалежності цікавим, сучасним та різноманітним. Миру та процвітання тобі, рідна земле!