Хорольці вшанували пам’ять Т.Г.Шевченка

9 березня виповнюється двісті п’ята річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, мислителя, Пророка. Саме Шевченка з любов’ю і пошаною вже не одна генерація називає батьком української нації. Сила й велич Шевченка не лише в його поезії, він повернув українцям історичну пам’ять, розбудив національну свідомість.

Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього.

В переддень річниці з Дня народження Кобзаря та Дня пам’яті поета в районному центрі відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.
У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, голова районної ради Віра Мартюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, міський голова Сергій Волошин, сільські голови, представники депутатського корпусу району, громадських організацій, державні службовці, делегації від підприємств, установ та організацій, навчальних закладів, представники громадськості. До присутніх звернулась голова РДА Лариса Звірко.
Шевченко, Шевченкове слово є опорою і натхненням для нашого громадянського і європейського поступу. Він, дивним чином, є завжди сучасним і завжди доречним. І не тільки тому, що ми, українці, так вважаємо. А насамперед, що глибину його слова, унікальність думки, давно визнали у всьому світі.
Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого мирного майбутнього України!