Голова РДА Роман Гловацький та заступник голови Дмитро Кудря відвідали Вишняківську ЗОШ, де плануються ремонтні роботи. Заклад розглядається як претендент на статус опорного

Версія для друкуВерсія для друку

19 травня голова районної державної адміністрації Роман Гловацький разом з заступником Дмитром Кудрею та головним спеціалістом відділу ЖКГ, містобудування, архітектури Максимом Семенютою відвідав з робочим візитом Вишняківську ЗОШ.
На прохання Романа Миколайовича директор школи Ірина Дмитрівна Зубаха продемонструвала всі проблемні питання технічного характеру, що потребують вирішення.

Посадовцями райдержадміністрації було проведено візуальний огляд будівлі навчального закладу. Оскільки по будівлі школи відзначено ряд проблемних моментів, надалі буде розглянуто питання щодо варіантів проведення ремонтних робіт та замовлення відповідної проєктно-кошторисної документації.
Для своєчасного виконання всіх робіт по приведенню Вишняківської школи у відповідність вимогам опорної школи, якою заклад розглядається в перспективі, важливою є співпраця та скоординована робота виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування і депутатів усіх рівнів з вирішення даного питання.

 

Наверх ↑