Голова РДА Роман Гловацький провів нараду з розпорядниками бюджетних коштів з питання перегляду видаткової частини районного бюджету. Вивільнені кошти, не освоєні в зв’язку з запровадженням обмежувальних карантинних заходів, планується спрямувати на інші нагальні потреби. У нараді взяли участь: заступник голови РДА Дмитро Кудря, керівник апарату РДА Ірина Штейнберг та розпорядники коштів районного бюджету.

Голова РДА доручив розпорядникам бюджетних коштів до 14 липня надати пропозиції з перерозподілу видатків для подальшого розгляду пропозицій на черговій сесії районної ради.
В ході наради обговорено ряд проблемних питань в розвитку галузей освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення.