Голова РДА Л.М.Звірко взяла участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке відбулося на території Штомпелівської сільської ради

7 лютого голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко взяла участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Засідання проходило на території Штомпелівської сільської ради, вела його – голова районної ради В.А.Мартюк.

У роботі засідання взяли участь: міський голова та його заступник, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, головні лікарі закладів охорони здоров’я району, начальник відділу поліції, представники ЗМІ. Штомпелівський сільський голова В.О.Іщенко провів для гостей невеличку екскурсію по території сільської ради. Вони побували в місцевих дитсадку та школі. Гостинно зустрічали делегацію завідуюча дошкільним закладом Н.Й.Рубан та директор Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів І.М.Рябухіна, які висловили вдячність районній владі, депутатам, керівнику місцевого господарства О.М.Тарасенко, сільському голові за підтримку та сприяння у залученні бюджетних коштів на зміцнення матеріальної бази закладів.

Гості також оглянули відремонтоване приміщення місцевого фельдшерсько-акушерського пункту та квартиру для медичного працівника.

Після цього вони перейшли в приміщення Штомпелівського СБК, де розпочалось робоче засідання.

Начальник відділу Держгеокадастру у Хорольському районі Н.В.Тітенко  прозвітувала про адміністративні послуги, що надаються відділом (всього в минулому році надано 4560 послуг різних видів). Розповіла доповідач і про електронні сервіси Державного земельного кадастру та можливість замовлення витягу з ДЗК про земельну ділянку на публічній кадастровій карті.

Про широкий спектр медичних послуг, про заходи, що проводяться в районі в рамках реформування системи охорони здоров’я говорили на засіданні головний лікар Хорольської ЦРЛ М.В.Виноград та керівник ЛЗ «Центр ПМСД» у Хорольському районі Л.М.Соболь. Вони розповіли те, яку роботу проведено спільно з владою з метою покращення медичного обслуговування та забезпечення належної якості медичних послуг. Говорили керівники закладів охорони здоров’я і про проблеми з залученням молодих кваліфікованих спеціалістів для роботи в сільській місцевості, про те як вирішується в громадах проблема з житлом для лікарів. Розповіли і про придбане сучасне медичне обладнання та про впровадження новітніх інноваційних технологій, створення автоматизованих робочих місць для медперсоналу, забезпечення електронізації системи охорони здоров’я в рамках міністерської програми EHEALS та про ряд інших питань, над вирішенням яких працює адміністрація лікарняних закладів спільно з районною владою.

Начальник Хорольського відділу поліції Ю.М.Лохвицький проінформував присутніх про проведену відділом роботу в напрямку боротьби зі злочинністю та з метою профілактики правопорушень, розповів про роботу групи реагування патрульної поліції. Говорив керівник відділу поліції і  про необхідність співпраці задля належного забезпечення матеріально-технічними ресурсами, оскільки це дасть можливість вчасно реагувати на виклики громадян ( а їх в минулому році було понад 4100). Також Ю.М.Лохвицький повідомив  приємну новину – з метою посилення безпеки мешканців міста вже завершується монтаж камер відеоспостереження.

Обговорювалися на засіданні і актуальні проблеми та перспективи розвитку соціальної, інженерної та будівельної інфраструктури громад у Хорольському районі та розглядались шляхи досягнення порозуміння і налагодження співпраці задля очікуваних позитивних змін.