Голова РДА Лариса Звірко відвідала Штомпелівську ЗОШ I- III ступенів, де разом з директором школи та сільським головою визначились з обсягом ремонтних робіт шкільного приміщення на найближчу перспективу

Днями голова РДА Лариса Звірко відвідала Штомпелівську ЗОШ I-III ступенів. Визначався обсяг робіт, які слід виконати з метою покращення матеріальної бази школи. Разом з директором Інною Рябухіною, сільським головою Валерієм Іщенком визначили, що першочерговим питанням для навчального закладу залишається завершення ремонту даху шкільного приміщення близько 400 м.кв.

- це п’ята частина від загальної площі даху. Поряд з цим потрібно облаштувати частину внутрішніх туалетів та здійснити ремонт у спортивному залі школи.
Зміцнення матеріальної бази закладів загальної середньої освіти, створення належних умов для навчального процесу залишиться і надалі одним із пріоритетів у роботі районної влади і депутатського корпусу. На ці цілі використовуватимуться кошти районного бюджету, громади. Частина питань буде вирішена завдяки порозумінню з депутатами обласної ради, які планують залучити на розвиток соціальної інфраструктури депутатські кошти з фонду розвитку територій області. Спільне бачення перспективи розвитку району дозволить прискорити розв’язання низки першочергових проблем, в тому числі, по зміцненню матеріальної бази закладів загальної середньої освіти району.