Голова райдержадміністрації Л.М.Звірко та голова районної ради В.А.Мартюк побували на Новорічному ранку в першій міській школі, що проходив у колі друзів, батьків та гостей

Три події зібрали у актовій залі шкільну родину першої міської школи. Прийшли усі:від першачків до одинадцятикласників, їхні учителі і батьки. Хороша подія - закінчення першого семестру, весела подія - зустріч із Дідом Морозом І Снігуронькою, а важлива і приємна подія - у гості до школярів приїхали голова райдержадміністрації Лариса Миколаївна Звірко, голова районної ради Віра Анатоліївна Мартюк

і начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ірина Миколаївна Потерайло. Першими гостей зустрів шкільний домовичок Кузя, його роль майстерно виконав третьокласник Діма Воробйов. Кузя подякував керівникам району за те, що у школі з’явився мультимедійний проектор з екраном, нові шкільні дошки та меблі. А коли відремонтували опалення, то в класах стало тепло, затишно і комфортно. Директор школи І.М.Труніліна вдячна батькам за допомогу і підтримку, і тішиться тим, що з районного бюджету в цьому році виділили на підтримку навчального закладу 300 тисяч гривень. Гроші ці витрачено не даремно. У школі зростають талановиті діти, котрі вміють і призи на наукових конкурсах здобувати і на сцені виступати. В.А.Матрюк і Л.М.Звірко сфотографувалися із переможцями Малої академії наук. Зірки шкільного "Талант-шоу"дали концерт. На "ура" глядачі сприймали сценку "Новорічний колобок" і решту виступів. Браво перша школа! Усіх з Новим Роком і Різдвом Христовим.