Голова Хорольської районної державної адміністрації Роман Гловацкий провів нараду стосовно забезпечення виконання карантинних вимог з метою протидії COVID-19.
В нараді взяли участь заступник голови РДА Дмитро Кудря, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Людмила Черненко,

головний спеціаліст сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Андрій Загривий, начальник Хорольського районного управління Держпродспоживслужби України в Полтавській області Григорій Бурлака, начальник Хорольського РС ГУ ДСНС України в Полтавській області Віктор Галкін, заступник начальника Хорольського відділу поліції ГУ НП України в Полтавській області Лохвицкий Юрий та головний лікар КНП "Хорольський районний центр ПМСД" Леонід Соболь.

Було заслухано заступника міського голови та сільських голів району, стосовно проведеної роботи відповідно до рекомендацій місцевої комісії з питань ТЕБ і НС на території міста та сільських радах району.
Очікувано, що проблемні питання виникли якраз там, де посадовці неналежним чином виконали поставлені перед ними завдання або взагалі самоусунулися від виконання посадових обов'язків.
Романом Миколайовичем, як керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби на території Хорольського району дано доручення негайно організувати необхідні заходи та тримати ситуацію на постійному контролі.
Стосовно робочих моментів, які потребують доопрацювання, керівниками спеціалізованих служб району дані відповідні роз'яснення представникам органів місцевого самоврядування. Для відпрацювання на відповідних територіях та об'єктах будуть залучатися представники спеціалізованих служб району до складу мібільних груп органів місцевого самоврядування.

За результатами наради прийнято рішення повторно заслухати деяких сільських голів щодо конкретних вжитих заходів і доопрацювань на відповідній підвідомчій території.