Голова Хорольської райдержадміністрації Роман Гловацький з робочим візитом відвідав Клепачівську об'єднану територіальну громаду.
На виконання доручення голови облдержадміністрації Роман Миколайович перевірив якість проведених ремонтних робіт дорожнього покриття автодоріг місцевого значення із заступником Дмитром Кудрею.

Агенством місцевих доріг Полтавської області виконано ремонт відрізку автомобільного шляху О1713187 Новооріхівка - Шишаки - Лобкова Балка площею 2,983 м.кв. Вартість робіт склала 1 млн. 253 тис грн.
З початку року Агенством також проведено ремонтні роботі на місцевих автодорогах Староаврамівка - Новоаврамівка та Хорол – Вишняки – М03.
Для Хорольщини важливим є розвиток інфраструктури сільської місцевості. В першу чергу приведення до належного стану автомобільних доріг. Адже своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт необхідне для забезпечення жнивної кампанії, яку зараз проводять сільгосппідприємства району.
В ході робочої поїздки голова РДА провів зустріч із представниками органів місцевого самоврядування.