Дотримуйтесь правил поведінки в умовах карантину! Будьте обачними!

У районній державній адміністрації відбулася нарада в режимі відеозв’язку з облдержадміністрацією. Знову розглядалось питання щодо запобігання поширенню на території Полтавської області, Хорольського району зокрема, гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV – 2. Обговорювалось певне коло питань, що потребують нагального вирішення в умовах ускладнення епідемічної ситуації.

Заслухано інформацію районів області щодо проведеної роботи в даному напрямку. Особлива увага акцентувалась на правилах поведінки населення в умовах карантину.
Не нехтуйте правилами поведінки в умовах карантину, ваша безпечність може коштувати вам життя! Бережіть себе і своїх близьких і будьте здорові!