Добрий день, Країно знань!

Переливи шкільного дзвоника сповістили про прихід осені, про початок цікавої подорожі у Країну знань. Веселі, з допитливим поглядом в очах крокували у перші дні вересня діти, батьки до своїх закладів освіти, де з нетерпінням чекали їх вчителі, наставники, старші друзі. З найбільшою цікавістю поспішали до закладів першокласники, адже для них, завдяки районній державній адміністрації, районній раді,

відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, депутатам різних рівнів, органам місцевого самоврядування створено новий освітній простір із новими меблями, комп’ютерною технікою, різнобарвним, але навчальним дидактичним матеріалом за кошти державного, районного бюджетів та субвенцій окремих сільських рад.
У закладах освіти району свята пройшли у різноманітних формах: квести, подорожі, лінійки-зустрічі. Школярів вітали голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко, голова районної ради В.А.Мартюк, перший заступник голови районної державної адміністрації С.Г.Абрамов, депутат Полтавської обласної ради Ф.А.Мухтаров, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації І.М.Потерайло, представники органів місцевого самоврядування, підприємств. Керівники району зазначили, що освітня галузь є однією з пріоритетних напрямків, тому значну увагу приділяється саме цій галузі щодо створення нового освітнього середовища відповідно до Концепції нової української школи. Адже діти – це майбутнє нашої держави, їх підготовка до життя є важливим завданням для кожного. Всі присутні бажали учасникам освітнього процесу задоволення від пізнання нового, впевнених кроків на шляху здобуття знань, а ще незабутніх вражень від шкільного життя.