111

Депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров вручив хорольським рятувальникам ключі від новенького спецавтомобіля

Гарний подарунок отримали хорольські пожежники. 7 березня ключі від нового спецавтомобіля начальнику районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області Василю Гриневичу передав депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, який відвідав районну службу разом із керівниками району. Ще рік тому під час чергової робочої зустрічі депутат обласної ради вів мову з начальником районного сектору про необхідність придбання спеціального пожежного автомобіля.

Фахраддін Аладдінович цілеспрямовано працював у цьому напрямку і його зусилля не були марними,  у цьому році вдалося такий автомобіль отримати. Щиро раділи цій події  і взяли  участь в урочистій церемонії передачі новенького авто голова райдержадміністрації Лариса Звірко, голова районної ради Віра Мартюк, перший заступник голови РДА Сергій Абрамов.

Служба порятунку повинна бути спроможною реагувати на всі можливі виклики. Матеріально-технічне оснащення рятувальників – дуже важливий аспект для їх ефективної роботи. Тому  питанню осучаснення матеріально-технічної бази рятувальних частин приділяється належна увага як на загальнодержавному, так і на місцевому рівнях. Василь Васильович Гриневич подякував Фахраддіну Аладдіновичу Мухтарову та додав, що рятувальники висловлюють слова щирої подяки депутату, а також дякують за підтримку голові облдержадміністрації Валерію Головку та начальнику ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимиру Салогубу.  Саме завдяки їхній допомозі та завдяки їх спільним зусиллям хорольські рятівники отримали новенький спецавтомобіль-автоцистерну АЦ-4-60 (530927) -515М. „Цей автомобіль укомплектований сучасним аварійно-рятувальним обладнанням, таким як: пожежною мотопомпою, потужним водяним насосом, компресором для підкачки шин та пневматичних подушок, - розповідає керівник районної служби рятувальників. - У комплекті – електрична підстанція й башта освітлення. За її допомогою можна освітити місце надзвичайної події. До слова, у старих автомобілях такої башти не було. Також у комплекті – бензопила, дискоріз та порошкові вогнегасники. Автомобіль оснащений передньою лебідкою, що дає змогу витягувати автівки під час ДТП, забезпечений пожежними рукавами різного діаметра. Можливості цистерни та її ємність збільшені вдвічі. Нова техніка відрізняється компактністю, комфортнішими умовами й значно кращими технічними можливостями порівняно з автомобілями, які є на озброєнні у підрозділу ДСНС. Це зрозуміло, адже термін експлуатації наявних автомобілів щонайменше 30 років‟.
Додамо, що вартість одного спецавтомобіля - пожежної автоцистерни АЦ-4-60 становить близько п’яти мільйонів  гривень.
Порадіємо за наших рятувальників і хай новенький автомобіль довго служить людям задля їхньої безпеки і збереження життя в надзвичайних ситуаціях.