Дбаємо про комфортне освітнє середовище для школярів

Депутат обласної ради Ф.А.Мухтаров разом з керівниками району впродовж усього літнього періоду тримав на особистому контролі питання підготовки шкільних закладів до роботи у новому навчальному році. Проаналізувавши стан віконних блоків у класних приміщеннях, де навчатимуться першокласники, Фахраддін Аладдінович прийняв рішення про виділення частини коштів з Фонду розвитку територій області на заміну віконних блоків у класних кімнатах

в Хорольському НВК та Хорольській гімназії. В результаті було встановлено 4 енергозберігаючі вікна в класній кімнаті для першокласників у Хорольському НВК та замінено 9 вікон у класах Хорольської гімназії. Оскільки в приміщенні гімназії роботи з заміни вікон розпочали ще раніше батьки учнів, то частину раніше встановлених вікон використали для заміни віконних блоків у туалетних приміщеннях, а в класних кімнатах для першокласників поставили 9 новеньких вікон одного зразка. Для заміни віконних блоків у двох навчальних закладах було використано відповідно: 40 тис. грн. – в Хорольському НВК та 90 тис. грн. у Хорольській гімназії.
Ремонтні роботи до початку навчального року завершені. Фахраддін Аладдінович разом з Л.М.Звірко, В.А.Мартюк перед початком навчального процесу відвідали класи, де було проведено заміну вікон та власноруч переконалися, що роботи проведені якісно і у встановлені терміни. Одночасно керівники з депутатом поцікавились тим, як готуються школи до прийому першокласників, оглянули новенькі меблі, дошки, робоче місце вчителя, дидактичні матеріали для малечі і переконались, що на Хорольщині до роботи в рамках Нової української школи всі готові якнайкраще, чому вони безмежно пораділи. Сучасні комфортні умови для першокласників створені, а далі – все буде залежати від старань і наполегливості самих першокласників і звісно ж їх батьків, педагогів, які мають допомогти малечі взяти вдалий старт для навчання у школі.
Перебуваючи в Хорольській гімназії, Ф.А.Мухтаров разом з керівниками поцікавився тим, як підготовлене до роботи в новому навчальному році приміщення шкільної їдальні, уважно вислухав директора закладу М.М.Копайгору та працівників їдальні і зважаючи на ряд проблемних питань, пообіцяв посприяти у їх вирішенні. Мова йшла за застарілі стелажі для посуду та ряд іншого кухонного обладнання, що вже виходить з ладу.