Черговий призов громадян України на строкову військову службу буде проведено у квітні-травні 2018 року

15.02.2018 набрав чинності Указ Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” (№ 33/2018).
Черговий призов громадян на строкову військову службу буде проводитись у квітні-травні 2018 року.

Призову на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
З метою організованого і якісного проведення весняного призову головою РДА прийняте відповідне розпорядження. Затверджено склад районної призовної комісії. 28 лютого 2018 року голова призовної комісії, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації  С.Г.Абрамов провів засідання призовної комісії. Членами комісії детально розглянуті справи призовників на предмет проходження ними в подальшому служби  у Збройних силах України.