Центром надання адміністративних послуг райдержадміністрації всього надається 58 послуг з різних сфер діяльності, зокрема, питання Державної міграційної служби України, Держгеокадастру, дозвільного центру, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та ін.

За І півріччя 2020 року всього зареєстровано 3595 звернень. З них, Хорольський РС УДМС України в Полтавській області – 157, відділ у Хорольському районі Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області – 2837, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно – 535, державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – 59, державна реєстрація громадських формувань – 6, у сфері відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації – 1.
Міністерством цифрової трансформації України розроблений портал державних послуг онлайн «Дія», де громадяни можуть отримати ту чи іншу послугу, в тому числі, щодо реєстрації бізнесу, а саме відкрити чи припинити діяльність ФОП.
В ЦНАПі здійснюється видача результатів надання адміністративних послуг Відділу у Хорольському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, заяви на отримання яких подаються в електронній формі через Публічну кадастрову карту України, зокрема:
- надання відомостей з ДЗК у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку;
- видача витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки;
- державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК.
Також, державний реєстратор відділу підключений до системи «Он-лайн будинок юстиції». Таким чином, в ЦНАПі може здійснюватися в електронному вигляді реєстрація бізнесу.
В ЦНАПі встановлений РОS-термінал, таким чином, заявник може банківською карткою оплатити адміністративний збір за ту чи іншу послугу, не вистоюючи великих черг до каси банку.
Відповідно до вимог чинного законодавства Центром надання адміністративних послуг при Хорольській районній державній адміністрації (далі – ЦНАП) під час введення карантину прийом громадян було тимчасово призупинено.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255) визначений перелік
адміністративних послуг, які надаються через центри
надання адміністративних послуг у період дії карантину.
Але, в зв’язку з послабленням карантинних заходів, відповідно до рекомендацій Міністерства цифрової трансформації та «Тимчасових рекомендацій протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», затвержених 09.05.2020 року Головним державним санітарним лікарем України (постанова № 16), та відповідно до вказівки Полтавської обласної державної адміністрації, робота Центру надання адміністративних послуг повністю відновлена. Прийом громадян здійснюється з дотриманням карантинних заходів.