8 вересня - День танкіста

Версія для друкуВерсія для друку

8 вересня - День танкіста. Вітаємо воїнів-танкістів, ветеранів танкових військ, працівників танкобудівної галузі України з Днем танкістів! Сьогодні бойові традиції фронтовиків, які вписали немало славних сторінок в історію Другої світової війни, продовжують воїни-танкісти армії незалежної України. Механізовані і танкові війська України складають основу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Ми по праву пишаємося досягненнями вчених та конструкторів у створенні найсучасніших бойових машин. Ви вивели нашу країну до числа провідних держав світу у галузі танкобудування. Нехай і надалі високий професіоналізм танкістів і танкобудівників буде запорукою зміцнення національної безпеки України.
Професійне свято воїнів-танкістів зародилося ще у 1946 році. Свято заснували в знак заслуг механізованих і танкових військ в роки Другої світової війни та танкобудівників, які внесли вагомий внесок у перемогу над нацизмом. У радянські часи День танкіста святкували 11 вересня, а з 1980 року День танкіста почали відзначати у другу неділю вересня.
Для нашої країни це свято особливе, Україна – одна з 11 країн-лідерів з будівництва танкової техніки.
Бажаємо Вам, воїни-танкісти та ветерани танкових військ нашої країни, мирного неба , здоров’я, сімейного затишку, побільше щасливих хвилин в особистому житті.
З повагою військовий комісар Хорольського райвійськкомату Дмитро Чернець.

 

Наверх ↑