7 грудня- День місцевого самоврядування

Шановні представники депутатського корпусу, керівники та працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята . День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії, він об'єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. За професіоналізм, наполегливу і самовіддану працю, компетентність і активну громадську позицію шанують громади своїх депутатів і працівників рад. З нагоди Дня місцевого самоврядування зичу всім Вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої держави.

Голова   районної

державної  адміністрації