6 грудня- День Збройних Сил України

6 грудня ми вшановуємо всіх військовослужбовців, які в лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності України, всіх, хто стоїть на сторожі її священних рубежів. Це свято тих, хто ризикує своїм життям і здоров’ям заради нашого з вами спокою!

Сьогодні в зоні АТО продовжують гинути наші співвітчизники, кращі сини України, які на полі бою відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України. Ми молимося за них і щиро бажаємо їм повернутися додому живими. З нагоди Дня Збройних Сил України зичимо ветеранам армії і флоту, всім військовослужбовцям незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Голова районної  державної                                   Голова районної ради

адміністрації                                                             В.А.Мартюк

Л.М.Звірко