5 грудня- Міжнародний день волонтера

5 грудня працівниками центральної районної бібліотеки була проведена година милосердя „Міст доброти між війною і миром”, приурочена Всесвітньому Дню волонтера, на якій побували голова Хорольської райдержадміністрації Л.М.Звірко та депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров. Захід був проведений для учнів старших класів Хорольської ЗОШ № 1 та учнів 7-го класу Хорольського НВК.

Ведучі Оксана Левіна та Ірина Редька розповіли присутнім про історію виникнення волонтерського руху та про кодекс честі волонтера. Розповідаючи про найвідоміших волонтерів світу, згадали на заході і про жінку, яку за доброту і милосердя зачислили до лику святих – Матір Терезу, про її життєвий шлях, діяльність, а також про заповіді, які вона залишила для прийдешніх поколінь. Про це розповіла бібліотекар Олена Радченко. Далі присутні на заході більш детальніше розповіли про волонтерську допомогу, що надає населення району захисникам Вітчизни, про людей Хорольщини, які прийшли на допомогу нашим землякам – учасникам АТО. Серед них: І.Стогній, В.Єрохін, Г.Решта, С.Волошин, вони були присутні на заході і поділилися своїми враженнями про поїдки в зону АТО та розповіли про допомогу нашим бійцям – військовослужбовцям Збройних Сил України. На заході прозвучала авторська поезія К.Штомпель та Л.Гладченко, присвячена волонтерам, а також пісні у виконанні ансамблю Територіального центру „ Берегиня ”. Учні, що були присутні на заході, також прониклись волонтерським духом і написали 36 листів-звернень до воїнів, що зараз перебувають на сході України в зоні АТО. Г.Б.Решта запевнив, що ці листи будуть передані наприкінці грудня нашим бійцям-землякам, що перебувають на передовому краї боротьби за незалежність України. До години милосердя була підготовлена комп’ютерна презентація, яка стала яскравим доповненням до заходу.