29 випускників Міжрегіонального центру поповнили ряди кваліфікованих робітників держави

Сьогодні 29 випускників Міжрегіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців поповнили ряди кваліфікованих робітників держави. Урочисте зібрання з нагоди завершення навчання, здобуття професії та отримання документів про освіту державного зразка і дипломів відбулося в актовій залі Центру. Тут святкували випуск учнів групи 30-ої кухарів молодших спеціалістів (класний керівник Гречковська С.Д.), які здобули кваліфікацію «Технік-технолог з технології харчування» та 33-ої кухарів- офіціантів (класний керівник Падусенко І.М., майстер в/н Лисенко Т.М.), які здобули професію «Кухар» та «Офіціант».

Привітати випускників зі знаковою подією в їх житті прийшли виконувач обов’язків голови РДА Сергій Абрамов, директор готельно-ресторанного комплексу „У сестер‟ Антоніна Юшко. Разом з директором навчального закладу Віталієм Зайцем вони вручили учням-випускникам дипломи і свідоцтва та побажали успішного старту на професійному шляху.

Станом на 01 січня 2020 року у Міжрегіональному Центрі перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців навчається  245 учнів, працює  57 педагогів.

Міжрегіональний Центр - це підпорядкований Міністерству освіти і науки України державний заклад третього (вищого) рівня професійної (професійно-технічної) освіти, який готує робітничі кадри та молодших спеціалістів з професій: тракторист-машиніст  с-г виробництва, водій  автотранспортних засобів категорії «С», слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, кухар, кондитер, офіціант  та зі спеціальності «Харчові технології».

Матеріально-технічна база навчального закладу дозволяє забезпечити всі види навчальних теоретичних і практичних робіт. Загальна кількість кабінетів та лабораторій у двох корпусах Центру налічує 32 одиниці, із них: 23 кабінети та 9 лабораторій. Є дві навчально-виробничі майстерні.

З 1 вересня 2019 року на базі ПТУ №53 с. Войниха Лубенського району шляхом приєднання до Міжрегіонального центру створено територіальне відокремлене спеціалізоване відділення.

Міжрегіональний центр є одним з перших закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області, який три роки назад розпочав впровадження елементів дуальної форми навчання при підготовці кухарів, що за своїм змістом означає паралельне навчання у освітньому закладі і на виробництві.

Вітаючи учнів-випускників, директор закладу Віталій Заєць побажав, щоб здобутті в стінах Центру та під час виробничої практики знання і вміння знадобилися їм в подальшому житті. Віталій Іванович зазначив, що навчальна база в Центрі досить потужна, виробнича практика проходить на новітньому обладнанні, тому є всі умови для здобуття професії. Директор висловив слова подяки роботодавцям, районній владі за надану допомогу. Згадав директор і про не так давно збудований спортивний майданчик з твердим покриттям, який встановлено за сприяння районної влади. Також у своєму виступі директор говорив, що багато учнів влітку працювали в оздоровчих таборах на Азовському морі і адміністрація Центру отримала чимало схвальних відгуків про їх роботу від роботодавців, що досить відрадно.

Щирими були слова вітань і виконувача обов’язків голови РДА Сергія Абрамова, який висловив сподівання, що всі ці діти-випускники Центру знайдуть своє місце в житті і в професії, стануть кваліфікованими робітниками, яких сьогодні так не вистачає в державі. Директор готельно-ресторанного комплексу „У сестер‟ Антоніна Юшко долучилась до привітань та запросила випускників на роботу до готельно-ресторанного комплексу.

Святковий урочистий захід продовжився концертною програмою. Для випускників пролунали пісні у виконання учнів Ольги Олексенко та Юлії Таран. Зі словами привітань до випускників звернулись класний керівник          30 кухарів молодших  Світлана Гречковська,  майстер виробничого навчання групи 33 кухарів офіціантів Тетяна Лисенко. Від батьківського комітету Центру виступила Олена Таран, яка подякувала педагогічному колективу за роботу та висловила сподівання, що нинішні випускники здобули в навчальному закладі міцні знання та виробничі вміння. Слова вдячності педагогічному колективу прозвучали у виступах учнів групи 30 кухарів молодших спеціалістів, голови ради учнівського самоврядування Ісак Каріни та учениці групи 33 кухарів офіціантів Матчук Владислави.

Вдячні випускники в знак своєї поваги вручили педагогам Центру та гостям свята квіти.