29 серпня Україна вшановує загиблих захисників держави, її територіальної цілісності та суверенітету

29 серпня згідно Указу Президента України від 23.08.2019 року в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Напередодні,28 серпня,в Меморіальному комплексі "Зал Пам`яті" Міністерства Оборони України (м.Київ) відбулося вшанування загиблих захисників України.

На вшануванні пам`яті загиблих захисників України, що відбулося в Меморіальному комплексі "Зал Пам`яті" Міністерства Оборони України, побували мати загиблого під Іловайськом Андрія Деребченка - Тетяна Палкіна, Вишняківський сільський голова Андрій Фесенко та представники Хорольського районного військового комісаріату.
Андрій загинув під час бойових дій під м.Іловайськ Донецької області 28 серпня 2014 року.
Світла пам'ять загиблому земляку Андрію Деребченку та всім хлопцям, які віддали життя в зоні АТО (ООС).