28 вересня у голови Хорольської районної державної адміністрації Романа Гловацького відбулася нарада стосовно експлуатації водних об'єктів на території Хорольського району. Участь у нараді прийняв представник ГО "Всеукраїнська рада народного контролю - комітет народного контролю" Павло Андрущенко.

Громадськість турбує технічний стан гідротехнічних споруд, особливо це стосується Хорольського БАМу.
Романом Гловацьким,його заступником Дмитром Кудрею разом з представником громадської організації Павлом Андрущенком було обговорено потенційні шляхи вирішення даного питання а також приведення у відповідність інших водоймищ Хорольщини.