28 червня відбулося урочисте покладання квітів до погруддя Тараса Григоровича Шевченка на честь 24-ї річниці Конституції України. У заході взяли участь голова Хорольської районної державної адміністрації Роман Гловацmкий, голова районної ради Віра Мартюк, військовий комісар Хорольського районного військового комісаріату Дмитро Чернець, голова Хорольської районної Організації ветеранів України Олександр Козирод, директор Хорольського агропромислового коледжу Микола Чишко і директор Хорольського Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Віталій Заєць.

Сьогодні українці відзначають велике свято - День Конституції України. Найвищий закон утверджує багатовікове прагнення українського народу до незалежності і власної держави. Прийняття Конституції України є закономірною і важливою віхою в історичному розвитку держави. Це – знакове для українців свято, бо в цей день, після багатьох років дискусій українці отримали основоположний документ найвищої юридичної сили.

У зв’язку із нестабільною епідеміологічною ситуацією в країні урочисті заходи пройшли без участі громадськості.