28 червня – День Конституції України

28 червня – День Конституції України Шановні хорольці! Вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!
Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
Щиро бажаємо всій громаді Хорольщини миру, здоров'я, творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Голова райдержадміністрації Р.М.Гловацький

Голова районної ради В.А.Мартюк

Світлина від Хорольська районна державна адміністрація.