25 вересня заступник голови РДА Дмитро Кудря провів засідання районної комісії з розгляду заяв щодо надання одноразової грошової допомоги громадянам, що опинилися в складних життєвих обставинах, потребують додаткових коштів на лікування в зв’язку з тяжкими захворюваннями, тощо. У засіданні районної комісії взяла участь заступник голови районної ради Юлія Бойко. Комісія розглянула 50 заяв з відповідними пакетами документів та призначила одноразову грошову допомогу всім громадянам, які звернулися за допомогою. Загальна сума виділених бюджетних коштів на дані цілі становить 90 тис. грн.