24 вересня голова РДА Роман Гловацький взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, що проходила в режимі відеозв’язку.
На засіданні колегії обговорили питання підготовки житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період.
Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуард Рева повідомив, що житловий фонд на 97,7% готов

ий до зими. Заклади соціальної сфери підготовлено на 99,8% (1337 об’єктів).
Щоб скоротити споживання природного газу, на Полтавщині проводиться поетапна реконструкція котелень щодо заміни застарілого технологічного обладнання, переобладнання для роботи на альтернативному паливі. Загальний обсяг коштів, витрачених на виконання підготовчих та ремонтних робіт на об’єктах теплопостачання, становить 53,3 млн грн.
Органи соціального захисту населення області починають роботу з нарахування житлових субсидій на опалювальний період 2020/21 року. Про це розповіла на засіданні колегії облдержадміністрації директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко.
«Із 5 жовтня систематично щоденно переходимо на нарахування житлових субсидій. Запитуватимемо дані від Пенсійного фонду, Державної податкової служби про доходи всіх членів сім’ї, а також інформацію від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг. Ці розрахунки будуть покладені в основу нарахування субсидій, – зазначила Людмила Корнієнко. – Звертатися в органи соціального захисту населення з 1 жовтня, з початку опалювального періоду всім сім’ям, які одержали субсидії в опалювальний період минулого року й неопалювальний період цього року, не потрібно. Органи соціального захисту населення всю роботу проводитимуть самостійно. За проведеним аналізом розраховуємо, що вийдемо на показник 170 тисяч сімей. Впродовж попереднього опалювального періоду субсидії одержували 169 тисяч сімей Полтавщини».
Людмила Корнієнко спростувала інформацію, яка з’явилася в медіапросторі, що у зв’язку з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати з 1 вересня кількість одержувачів субсидій зменшиться.
Доповідач проінформувала, що до 25 жовтня роботу з призначення субсидій в області мають завершити. До 10 листопада кожна сім’я отримає повідомлення про призначення субсидій. Середній розмір субсидії по області в попередній опалювальний період становив 1200 гривень, за пільгами – 900 гривень.
На засіданні Колегії голова облдержадміністрації Олег Синєгубов вручив полтавцям державні нагороди. Указом Президента України за значний особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю ряд полтавців удостоєні високих державних нагород та відзнак: ордена “За заслуги” ІІІ ступеня, Почесного звання “Заслужений лікар України”, Почесного звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”, Почесної Грамоти Кабінету Міністрів України.